20вересня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Через замах на вбивство жителю Кіровоградщини світить щонайменше дев’ять років позбавлення волі

КРИМІНАЛ

Через замах на вбивство жителю Кіровоградщини світить щонайменше дев’ять років позбавлення волі

Управління стратегічних розслідувань ГУНП в Кіровоградській області розшукує мешканця Кропивницького Костянтина Волкова 1985 року народження, якого підозрюють у посяганні на життя працівника правоохоронного органу.

19 10 06

Про це поінформувала пресслужба ГУ Національної поліції в області.

Чоловіка розшукують у рамках кримінального провадження за статтею 348 Кримінального кодексу України – посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця.

Згідно цієї статті, вбивство або замах на вбивство працівника правоохоронного органу чи його близьких родичів у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків, а також члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця у зв'язку з їх діяльністю щодо охорони громадського порядку – караються позбавленням волі на строк від дев'яти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Поліцейські звертаються до всіх, кому відома будь-яка інформація про місцезнаходження Костянтина Волкова, з проханням повідомити до найближчого відділення поліції за номером «102».

Читайте також:

Стрілянина у Кропивницькому: нападники погрожували розправою цілій родині