25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині міському голові повідомили про підозру

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині міському голові повідомили про підозру

367763769 903Прокуратура Кіровоградської області підозрює мера одного з міст області у спробі протиправного заволодіння державною часткою вартістю 3,8 млн грн у статутному капіталі спільного підприємства.

За версією слідства, міський голова, у змові з групою осіб, сприяв протиправному заволодінню майном міської ради у вигляді частики 50% у статутному капіталі підприємства, шляхом службового підроблення протоколу загальних зборів учасників. Зокрема, вказаним протоколом незаконно виключили міську раду з переліку учасників та позбавили її зазначеної частки, яка, в свою чергу, необґрунтовано відійшла у власність фізичної особи, інформує пресслужба прокуратури Кіровоградської області.

При цьому інтернетвидання "Світловодськ" повідомляє, що підозру оголосили міському голові Світловодська Валентину Козярчуку. 

1446736079 valentyn kozyarchuk

Чиновнику повідомили про підозру за ч.3 ст.206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Довідково: раніше упередили спробу протиправного заволодіння часткою Світловодської міської ради у статутному капіталі одного зі спільних підприємств у м. Світловодську. Зокрема, упереджено внесення державним реєстратором до державного реєстру даних про заміну керівника, зміну статутного капіталу, затвердження статуту в новій редакції стосовно вказаного спільного підприємства.

Фото – звідси