25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: у суді офіцер Нацгвардії визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: у суді офіцер Нацгвардії визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення

В Олександрії суд виніс вирок старшому офіцеру Нацгвардії за отриманий хабар розміром 1000 доларів США.

19 11 11

Суд встановив, що зловмисник, будучи старшим офіцером відділення кадрів військової частини 2269 Національної гвардії України, надав обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення тимчасово виконуючим обов`язки командира військової частини за хабар в сумі 1000 доларів США, позитивно вирішити питання зарахування на військову службу за контрактом. Про це повідомляють «Олександрійські новини».

Подія відбулася 15 лютого 2019 року. Близько 13 години 25 хвилин, перебуваючи у салоні автомобіля «Chevrolet Lacetti», зловмисник отримав хабар у сумі 1000 доларів США.

Офіцер беззастережно визнав себе винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України.

Суд ухвалив старшого офіцера визнати винним та призначити покарання за частиною 2 статті 369-2 Кримінального Кодексу України у виді штрафу у розмірі однієї тисячі п`ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати у військових формуваннях посади, пов`язані із комплектуванням та проходженням військової служби особовим складом, на один рік.

Окрім того, стягнути з нього на користь держави процесуальні витрати на залучення експерта у розмірі десять тисяч двісті вісімдесят чотири гривні.

Читайте також: Кіровоградщина: жінка запропонувала хабар, СБУ це зафіксувала