28лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ За отримання неправомірної вигоди на Кіровоградщині судитимуть депутата міської ради

КРИМІНАЛ

За отримання неправомірної вигоди на Кіровоградщині судитимуть депутата міської ради

34 946

Прокуратура Кіровоградської області затвердила обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням депутата Світловодської міської ради у вимаганні та отриманні 35 тис грн неправомірної вигоди ( ч. 3 ст. 368 КК України).

Факт одержання депутатом Світловодської міської ради грошових коштів був викритий правоохоронними органами 15 жовтня 2019 року, інформує пресслужба прокуратури Кіровоградської області.

Слідство встановило, що депутат, перебуваючи на посаді директора комунального підприємства, вимагав від приватного підприємця 35 тис грн, як оплату за неіснуючий борг та відновлення надання до нежитлового приміщення комунальних послуг.

Чиновнику інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тобто вимагання та одержання неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої службового становища.

Санкцією статті за цей вид злочину передбачено покарання від п’яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування завершили. Обвинувальний акт направили на судовий розгляд.