28лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Прокуратура Кіровоградщини оголосила підозру харків’янину, який завдав державі мільйонних збитків

КРИМІНАЛ

Прокуратура Кіровоградщини оголосила підозру харків’янину, який завдав державі мільйонних збитків

Під процесуальним керівництвом Новоукраїнської місцевої прокуратури повідомлено про підозру харків’янину, який вчинив розтрату та привласнення державних коштів на суму 1,2 млн грн, завищивши вартість медичного обладнання під час тендерної закупівлі.

 20 02 16

За версією слідства, 48 річний підозрюваний, який працює у сфері постачання медичного обладнання, у змові з секретарем тендерного комітету районної лікарні, провели процедуру публічної закупівлі медичного обладнання з грубим порушенням вимог чинного законодавства. У злочинній змові постачальника та посадовця закладу охорони здоров’я було проведено процедуру закупівлі медобладнання за державний кошт на суму, що на 1,2 мільйона гривень перевищує його дійсну вартість.

У результаті незаконних дій державі спричинено матеріальні збитки на загальну суму 1 246 001,00 гривень.

Наразі постачальнику медобладнання оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинене в особливо великих розмірах) КК України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як уже повідомлялося раніше, голову тендерного комітету райлікарні за публічного обвинувачення Новоукраїнської місцевої прокуратури, бездіяльність якого коштувала державному бюджету 1,2 мільйона гривень, вироком суду визнано винним у службовій недбалості (ч. 2 ст.367 КК України) та засуджено до двох років позбавлення волі з іспитовим строком та з позбавленням права обіймати певні посади строком на два роки.

https://kir.gp.gov.ua/ua

Фото: https://beztaby.te.ua