27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині викрили посадовців медичної сфери, які вимагали від підлеглих «відкати» від отриманих премій

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині викрили посадовців медичної сфери, які вимагали від підлеглих «відкати» від отриманих премій

Під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області  викрито групу осіб, до складу якої  входили посадові особи структурного підрозділу управління охорони здоров’я однієї з  міських рад, які  організували схему  з вимагання та отримання  неправомірної вигоди від підлеглих молодших медичних працівників у вигляді  «відкатів».

 20 03 267

Сума отриманої неправомірної вигоди складає 60 тисяч гривень, інформують в пресслужбі прокуратури Кіровоградської області.

Незаконну діяльність посадових осіб викрито  учора, 25 березня 2020 року, у результаті  спільної роботи працівників прокуратури області, Управління стратегічних розслідувань Нацполіції та слідчих СУ Нацполіції в області.

За даними слідства,  вказана група осіб  організувала схему з вимагання та отримання  неправомірної вигоди зі своїх  підлеглих за рахунок бюджетних коштів  виділених  на реформування районних медичних закладів, а також премій медичних працівників. Щомісячно вимагали від підлеглих молодших медичних працівників частину від отриманої заробітної плати у вигляді премій, не дивлячись на те, що заробітна плата медперсоналу  і так мізерна. 

Викрили посадовців медичної сфери «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди у сумі 60 тисяч гривень.

У кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії та встановлюється коло осіб, причетних до злочину.

Вирішується питання  повідомлення про підозру  фігурантам справи  за ч. 3  ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)  Кримінального  кодексу України, а також клопотання щодо обрання запобіжного заходу.

Триває досудове розслідування.