27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині службовців лісгоспу викрили на вимаганні та отриманні хабаря

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині службовців лісгоспу викрили на вимаганні та отриманні хабаря

За процесуального керівництва прокуратури Кіровоградської області на вимаганні та отриманні  46 тисяч гривень неправомірної вигоди викрито  службових осіб  ДП  «Світловодське  лісове господарство».

20 03 283

Протиправну діяльність службових осіб лісгоспу  було викрито 26 березня 2020 року, під процесуальним керівництвом прокуратури області, за оперативного супроводу працівників управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції України та спільно з слідчими територіального відділу ДБР.

За даними слідства  неправомірну вигоду у розмірі 46 тисяч гривень  службові особи ДП  «Світловодське  лісове господарство» вимагали від приватного підприємця  за відпуск та можливість придбання необлікованої ділової деревини порода дуба.

Викрито службовців лісгоспу було «на гарячому»,  безпосередньо під час  отримання частини неправомірної вигоди. Наразі одну особу затримано.

На даний час тривають першочергові невідкладні слідчі дії та встановлюється коло осіб причетних до злочину.  Планується оголошення підозри  за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Триває досудове розслідування.

https://kir.gp.gov.ua/ua

Фото: https://galka.if.ua