09грудня2023

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині керівнику державного підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині керівнику державного підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину

Працівники управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області та слідчого управління поліції області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Кіровоградського гарнізону Південного регіону України в рамках розпочатого кримінального провадження за ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України, довели причетність службової особи до зловживання службовим становищем під час реалізації деревини.

20 04 132 

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник одного з державних підприємств, з метою отримання незаконного прибутку, діючи в інтересах третіх осіб, незаконно реалізовував, за значно заниженими та економічно необґрунтованими цінами, деревину, зрубану на території Олександрівського та Знам’янського районів Кіровоградської області.

Внаслідок таких дій державі було завдано збитків на суму понад 420 тисяч гривень.

На теперішній час особі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України «Зловживання службовим становищем, службовою особою, що спричинило тяжкі наслідки».

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних злочинів.

https://kg.npu.gov.ua

Зображення: https://galinfo.com.ua