30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Підпільний бізнес: в Олександрії виявили та вилучили два гральні столи, 930 фішок та 4 кейси для них, 17 колод карт (ФОТО)

КРИМІНАЛ

Підпільний бізнес: в Олександрії виявили та вилучили два гральні столи, 930 фішок та 4 кейси для них, 17 колод карт (ФОТО)

4 077

До Олександрійського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з приміщень у місті невідомі особи проводять азартні ігри.

У ході перевірки інформація знайшла підтвердження.

Співробітники управління карного розшуку обласного главку, сектору кримінальної поліції Олександрійського відділу, із залученням роти поліції особливого призначення ГУНП в області, у зазначеному приміщенні провели обшук. 

У результаті вжитих заходів правоохоронці виявили та вилучили два гральних столи для гри в «Покер», гральні фішки в кількості 930 штук, 17 колод карт, 4 кейси для гральних фішок. 

Приміщення орендував 31-річний мешканець міста. Під час проведення обшуку всередині знаходилося близько 10 громадян. Особи чоловіків, які грали в азартні ігри, встановлено. 

Розслідування у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, здійснюється під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.  

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

9 92

За матеріалами Олександрійського відділу
поліції Кіровоградської області