16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ У Кропивницькому п’яний працівник СІЗО чіплявся до перехожих та пошкодив три припаркованих автомобілів

КРИМІНАЛ

У Кропивницькому п’яний працівник СІЗО чіплявся до перехожих та пошкодив три припаркованих автомобілів

20 09 62

У Кропивницькому керівництво слідчого ізолятора приховало факт вчинення хуліганства працівником установи.

Так, за результатами перевірки повноти достовірності та законності реєстрації даних щодо кримінальних правопорушень прокуратура Кіровоградської області встановила факт укриття від обліку кримінального правопорушення, передбаченого статтею 296 КК України (хуліганство). 

Подія мала місце у липні  цього року в обласному центрі. Молодший інспектор охорони слідчого ізолятора перебуваючи у нетверезому стані, знаходячись біля під’їзду власного будинку, безпричинно приставав до перехожих, а потім з хуліганських мотивів пошкодив три припаркованих біля під’їзду легкових автомобілів.

Наразі прокуратурою області за фактом вчинення хуліганських дій працівником слідчого ізолятора розпочато кримінальне провадження (ч.1 ст. 296 Кримінального кодексу  України).

Окрім того, на адресу начальника Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України прокуратурою області внесено вказівку з вимогою провести службове розслідування щодо укриття  даного факту та притягнення винних осіб до відповідальності.

https://kir.gp.gov.ua/ua