09грудня2023

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині наклали арешт на майно «винахідливого» підприємця

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині наклали арешт на майно «винахідливого» підприємця

19 9За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури завершено досудове розслідування щодо керівника одного із товариств з обмеженою відповідальністю за відмивання злочинно привласнених коштів у сумі понад 800 тисяч гривень.

За даними слідства, обвинувачений, перебуваючи на посаді директора одного із ТОВ з іноземними інвестиціями шляхом зловживання службовим становищем та легалізацією доходів одержаних злочинним шляхом, вчинив розтрату ввіреного йому майна – сільськогосподарської техніки, через реалізацію її за ціною нижчою середньоринкової. У результаті вказаних протиправних дій товариству заподіяно шкоду на суму 830 тисяч гривень.

Окрім того, в період з квітня 2016 року до червня 2017 року обвинувачений вчинив низку правочинів з коштами одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, на загальну суму 773 тисячі гривень.

Керівник товариства обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), та ч. 1 ст. 209 (легалізація (відмивання доходів одержаних злочинним шляхом) КК України. Наразі обвинувальний акт скеровано на розгляд до Новомиргородського районного суду.

У межах кримінального провадження накладено арешт на майно загальною вартістю 1,1 мільйона гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі слідчого управління ГУ ДФС в Кіровоградській області.