17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: апеляційний суд залишив без задоволення скаргу товариства – постачальника газу

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: апеляційний суд залишив без задоволення скаргу товариства – постачальника газу

29 8Центральним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу товариства - постачальника газу та залишено в силі рішення Господарського суду Кіровоградської області, яким задоволено позовну заяву ювенального прокурора Кіровоградської місцевої прокуратури щодо визнання недійсними чотирьох додаткових угод на постачання газу освітнім закладам обласного центру та стягнення 234 тисяч гривень безпідставно сплачених бюджетних коштів.

Про це інформує пресслужба прокуратури Кіровоградської області.

Підставою для позову стало те, що за результатами проведення електронного аукціону між освітнім закладом та Товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю газу. Надалі укладено 4 додаткових угоди щодо підвищення ціни за кубометр газу. Потім сторони внесли зміни до договору шляхом укладення додаткових угод безпідставно, що є порушенням ст.36 Закону України «Про публічні закупівлі».

З аналогічних підстав у січні цього року залишено без задоволення апеляційну скаргу ще одного ТОВ та в силі рішення Господарського суду Кіровоградської області, яким задоволено позов Заступника прокурора Кіровоградської області в інтересах держави в особі Східного офісу Державної аудиторської служби України та Сектора освіти Олександрівської районної державної адміністрації, до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю про визнання недійсними трьох додаткових угод та стягнення 692 тисяч гривень.