25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ СБУ викрила підпільне виробництво фальсифікованого пального на Кіровоградщині

КРИМІНАЛ

СБУ викрила підпільне виробництво фальсифікованого пального на Кіровоградщині

1 32921476
Служба безпеки України заблокувала у Кіровоградській області діяльність угруповання, яке організувало нелегальне виробництво і збут нафтопродуктів.

За попередніми даними, щомісяця ділки реалізовували оптові партії пального сумнівної якості на майже 30 млн грн.

Для виготовлення фальсифікованого дизпалива та бензину у промислових масштабах учасники групи облаштували на території приватної нафтобази підпільний міні-завод. Готову продукцію вони реалізовували представникам агропідприємств Кіровоградської, Полтавської та Вінницької областей.

4 1 129856

Під час обшуків на території нелегального виробництва та за адресами проживання зловмисників правоохоронці виявили понад 200 тонн фальсифікованого пального на загальну суму понад 5 млн грн.

Вилучену продукцію та обладнання для її виготовлення направлено на експертизу.

За попередніми даними слідства, незаконний бізнес організували троє місцевих комерсантів.

У межах кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту
підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

Заходи із викриття схеми проводили спільно з головним управлінням Державної фіскальної служби у Кіровоградській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

3 24157