27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Військовий комісар районного військомату Кіровоградської області постане перед судом

КРИМІНАЛ

Військовий комісар районного військомату Кіровоградської області постане перед судом

29 8

За процесуального керівництва Кропивницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері  до суду направили обвинувальний акт стосовно військового комісара Благовіщенського районного військового комісаріату. 


За даними слідства, підполковник, будучи військовою службовою особою, 06.10.2020 одержав від громадянина неправомірну вигоду – 3450 гривень за вплив на прийняття «необхідного» рішення призовною комісією, а саме надання призовнику відстрочки від призову на строкову військову службу за сімейними обставинами (хворобою матері).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого управління головного управління Нацполіції України в Кіровоградській області.

Оперативний супровід – управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області департаменту стратегічних розслідувань
Нацполіції України.

За скоєне правопорушення військовому комісару загрожує покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Читайте також: Піймали та задокументували: у хабарництві підозрюють посадовця кропивницької академії 

На вимаганні неправомірної вигоди викрили посадовця департаменту Кіровоградської ОДА