03грудня2023

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині засудили шахрая, котрий привласнив гроші онкохворої дитини

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині засудили шахрая, котрий привласнив гроші онкохворої дитини

22 6

Знам’янський міськрайонний суд  визнав винним 32-річного чоловіка у заволодінні чужим майном шляхом обману та за несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж і призначив покарання.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ніде не працюючий 32-річний чоловік, раніше неодноразово судимий за крадіжки, грабежі та шахрайство, належних висновків для себе не зробив та поведінку не змінив, повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

У червні 2020 року, натрапивши у мережі інтернет на оголошення матері про допомогу на лікування онкохворої доньки, обвинувачений зателефонував за вказаним номером та представляючись працівником ОДА, вдаючи зацікавленість у наданні хворій фінансової допомоги, вивідав у матері хворої дівчини  усю необхідну інформацію для вчинення шахрайських дій. Заблокувавши картку, зняв усі зібрані небайдужими людьми на лікування кошти у сумі 103 тис грн разом із сумою кредиту.

Вироком Знам’янського міськрайонного суду  Кіровоградської області  від 18.05.2021 32-річного чоловіка визнано винним за ст. 190, ч. 3 ст. 361 ч.2, ст.209 ч.1 КК України та призначено покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Довідково: вирок суду на даний час не набув чинності, триває строк апеляційного оскарження.