20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Умовно-дострокове звільнення рецидивіста виявилося смертельно небезпечним для кропивничан

КРИМІНАЛ

Умовно-дострокове звільнення рецидивіста виявилося смертельно небезпечним для кропивничан

194076087 3022959311277975 4081799354273383157 n

За публічного обвинувачення прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури до довічного позбавлення волі засуджено 27-річного чоловіка, який у стані наркотичного сп’яніння вбив пенсіонера та вчинив замах на вбивство двох жінок.

У червні  2019 року, пізно ввечері, обвинувачений, перебуваючи під дією наркотичних засобів, напав на молоду жінку – душив потерпілу допоки остання не втратила свідомість та, думаючи що жертва мертва, залишив місце скоєння злочину. Наступного дня чоловік намагався задушити 19-річну дівчину поблизу Новомиколаївського пляжу. Проте, йому завадили знайомі потерпілої, які почули крики про допомогу. З місця злочину йому вдалося втекти. Під ранок, дорогою вздовж набережної Інгулу, зустрів пенсіонера-рибалку й проявляючи агресію, посилену станом наркотичного сп’яніння та попередніми невдалими спробами вбивства, побив останнього, після чого наніс йому не менше 13 ударів колюче-ріжучим предметом. Потерпілий загинув на місці події.

Суд, дослідивши усі обставини та докази по справі, погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому найвищу міру покарання – довічне позбавлення волі. Прокуратура вважає вирок суду законним та справедливим.

Зазначимо, що засуджений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та лише наприкінці 2018 року був умовно-достроково звільнений із місць позбавлення волі.   

Вирок суду ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.