25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кіровоградщина: організаторам нарколабораторії з виробництва амфетаміну та метамфетаміну повідомили про підозру

КРИМІНАЛ

Кіровоградщина: організаторам нарколабораторії з виробництва амфетаміну та метамфетаміну повідомили про підозру

20 02 36

Повідомили про підозру членам організованої злочинної групи, які розгорнули протиправну діяльність із виготовлення та збуту наркотичних засобів на території Кіровоградської та Вінницької областей.

У ході досудового розслідування встановили, що троє мешканців м. Гайворон, організували нарколабораторію з виробництва амфетаміну та метамфетаміну. Наркотичні засоби в домашніх умовах за місцем свого проживання виготовляв один із членів групи, який володів спеціальними знаннями у хімічній сфері. Збут готової для реалізації наркотичної речовини забезпечували інші учасники групи кількома шляхами: безпосередньої реалізації покупцям із забезпеченням конспірації, через дилерів та так звану систему закладок, інформує пресслужба обласної прокуратури.

За результатами проведених обшуків у членів групи вилучили прекурсори, розфасовані психотропи, банківські картки, засоби мобільного зв’язку, а також обладнання для виготовлення та  фасування товару.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого відділу Управління Служби безпеки в Кіровоградській області.