30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Вищу міру покарання обрали кропивничанину, який завдав жертві 13 ударів гострим предметом

КРИМІНАЛ

Вищу міру покарання обрали кропивничанину, який завдав жертві 13 ударів гострим предметом

196 1Кропивницький апеляційний суд  залишив без змін вирок щодо довічного позбавлення волі для 27-річного чоловіка, який у стані наркотичного сп’яніння вчинив в обласному центрі вбивство пенсіонера та замах на вбивство двох жінок.

Як інформували раніше, у  червні  2019 року, пізно ввечері, обвинувачений, перебуваючи під дією наркотичних засобів, напав на молоду жінку – душив потерпілу допоки остання не втратила свідомість та, думаючи що жертва мертва, залишив місце скоєння злочину. Наступного дня чоловік намагався задушити 19-річну дівчину поблизу Новомиколаївського пляжу. Проте, йому завадили знайомі потерпілої, які почули крики про допомогу. З місця злочину кривднику вдалося втекти. Під ранок, дорогою вздовж набережної Інгулу, зустрів пенсіонера-рибака  й проявляючи агресію, посилену станом наркотичного сп’яніння та попередніми невдалими спробами вбивства, побив останнього після чого наніс йому не менше 13 ударів колюче-ріжучим предметом. Потерпілий загинув на місці події.

Кіровський районний суд, дослідивши усі обставини та докази по справі, погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому найвищу міру покарання – довічне позбавлення волі.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, захисник обвинуваченого подав апеляційну скаргу. Колегія суддів  судової палати з розгляду кримінальних справ Кропивницького апеляційного суду, прийнявши до уваги доводи прокурора і незаперечні докази вини обвинуваченого, апеляційну скаргу захисника залишила без задоволення, а вирок Кіровського районного суду – без змін. 

Прокуратура вважає вирок суду законним та справедливим.

Довідково: засуджений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності та лише наприкінці 2018 року був умовно-достроково звільнений з місць позбавлення волі.