30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Кропивницькі гвардійці затримали 26-річного нетверезого чоловіка, озброєного кастетом

КРИМІНАЛ

Кропивницькі гвардійці затримали 26-річного нетверезого чоловіка, озброєного кастетом

IMG 20211229 172951 1

У районі вулиці Дворцової гвардійський наряд звернув увагу на чоловіка, який порушував громадський порядок: знаходячись у нетверезому стані зухвало поводився та чіплявся до перехожих.

Громадянин грубо поводився й з гвардійцями. Роз'яснивши йому про вид порушення та причину затримки, гвардійці попросили пред'явити документи та провели поверхневу перевірку. У ході перевірки затриманого (ним виявився непрацюючий мешканець Новоукраїнки, 1997 року народження) наряд виявив саморобний кастет у кишені. Як пояснив затриманий, він носив кастет для самозахисту. Даний предмет класифікується як холодна зброя, а його носіння тягне за собою відповідальність за статтею 263 Кримінального кодексу України.

На місце затримання було викликано слідчо-оперативну групу для подальшого з'ясовування обставин.

Як інформував ЗПУ,  святкові дні, у тому числі у новорічну ніч та на Святвечір, військовослужбовці стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) в/ ч 3011 Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України переходять на посилений варіант виконання службово-бойових завдань. Такий варіант несення служби передбачає, зокрема, пильніший контроль за дотриманням громадського порядку під час проведення масових заходів.