13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО Гвардійці Кропивницького переходять на посилений варіант несення служби

СУСПІЛЬСТВО

Гвардійці Кропивницького переходять на посилений варіант несення служби

IMG 20211229 172951 1

Особовий склад стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об'єднання буде переведено на посилений варіант службово-бойової діяльності.

Йдеться про період з 9.00 31 грудня 2021 року до 9.00 4 січня 2022 року та з 9.00 6 січня 2022 року до 9.00 10 січня 2022 року.

"Посилений варіант несення служби передбачає збільшення часу патрулювання та більш пильний контроль за дотриманням правопорядку на вулицях обласного центру під час масових заходів", – зазначила пані офіцер інформації та комунікації стрілецкого батальйону Національної гвардії Олена Швець.

Такий варіант несення служби під час новорічних та різдвяних свят – звичайна практика щороку. Як показує досвід минулих років, такий підхід є ефективним та виправданим. Гвардійці забезпечують громадський порядок як у місцях масового скупчення громадян у центрі, так і у віддалених районах міста.

"Наше завдання - забезпечити спокій жителів міста під час святкувань, не допустивши адміністративних та кримінальних правопорушень. А це означає – у більшості буде по-справжньому вдале і веселе сімейне свято", – говорить командир патрульної роти старший лейтенант Олександр Четвериков.

Тож, метою посиленого варіанту несення служби є попередження негативних варіантів розвитку оперативної обстановки, недопущення зростання до критичного рівня загроз громадській безпеці та правопорядку, життю чи здоров'ю, правам, свободам і законним інтересам громадян, суспільства і держави від кримінально-протиправних посягань, а також попередження виникнення інших загроз національній безпеці України у період новорічних та різдвяних свят.

У місцях несення служби заплановано привітати особовий склад, який залучений до виконання службових завдань у святкові дні.