27травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Жительці Кіровоградщини повідомили про підозру: здійснила понад 30 незаконних банківських транзакцій

КРИМІНАЛ

Жительці Кіровоградщини повідомили про підозру: здійснила понад 30 незаконних банківських транзакцій

7af3a919f111cf614f4be47123b9d816

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевої мешканки за фактом вчинення крадіжки та несанкціонованого втручання в автоматизовану банківську систему (ч.4 ст.185, ч.4 ст. 361 КК України).

За даними слідства, 25-річна жінка, достовірно знаючи про загибель у сусіда сина військовослужбовця та про отримання ним від держави одноразової грошової виплати за загиблого героя, викрала частину коштів.

Під приводом допомоги в поповненні рахунку на телефон, жінка довідалась дані банківської карти чоловіка. Потерпілий же, який був не обізнаний в тонкощах цифрових технологій, довірився спритній жінці.

Підозрювана здійснила авторизацію у мобільному додатку банку через мобільник чоловіка та отримала повний доступ до його банківського рахунку. У період з травня 2022 по лютий 2023 року жінка через несанкціонований вхід в особистий кабінет потерпілого, здійснила понад 30 незаконних банківських транзакцій з його рахунку на власну картку.

Слідством встановлено, що у різний час та різними сумами підозрювана зняла з банківської картки потерпілого понад 800 тис грн.

За скоєне, жінці загрожує до 12 років ув’язнення. Її подальшу долю вирішуватиме суд.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Новоукраїнського РВП ГУНП в Кіровоградській області.