25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині двом особам повідомили про підозру (ФОТО)

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині двом особам повідомили про підозру (ФОТО)

369704653 609624341345605 8530975939730791796 nЙдеться про довірену особу «вора в законі» та колишнього «смотрящего» за виправною колонією.

Обоє – фігуранти низки кримінальних справ за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів, поінформували в прокуратурі області.

"За даними слідства, двох представників «криміналітету» викрили в організації злочинного зібрання. Так, один із них – на той час «смотрящий» за Кропивницькою виправною колонією № 6, вимагав кошти в одного із увʼязнених. Для цього, за участі ще одного «авторитета», провели «онлайн-зібрання». На «сходці» було ухвалено злочинне рішення про сплату їм арештантом установи грошових коштів. Окрім того, обговорили надходження грошей до «общака» від проведення турнірів із гри в карти, а також розподіл цих коштів між криміналітетом відповідно до ієрархії та статусу в злочинному світі", – йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури двом організаторам кримінального зібрання повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 255-2 (організація, сприяння у проведенні або участь у злочинному зібранні) КК України. «Смотрящему» за виправною колонією повідомлено про підозру за фактом вимагання (ч. 4 ст.189 КК України).

Наразі за клопотанням прокурорів вказаним особам обрано запобіжні заходи тримання під вартою.

Ще раніше, в рамках слідства, представникам кримінального світу було повідомлено про підозру за фактом встановлення та поширення злочинного впливу (ч.2 ст. 255-1 КК України).

Фігурантам справи за протиправні дії загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснює ГУНП у Кіровоградській області, оперативний супровід – УСР у Кіровоградській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.