16липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ СБУ повідомила про підозру мешканцю Кіровоградщини, який воював проти України у складі ПВК "Вагнер" (ФОТО)

КРИМІНАЛ

СБУ повідомила про підозру мешканцю Кіровоградщини, який воював проти України у складі ПВК "Вагнер" (ФОТО)

428496680 707196258270107 6305760363194658402 n

СБУ зібрала доказову базу на ще одного зрадника, мешканця Олександрійського району Кіровоградської області, який добровільно перейшов на бік ворога та воював проти України у складі ПВК «Вагнера».

За даними слідства, у 2014 році, після анексії Криму, зрадник через свої проросійські погляди та ідейні переконання разом із родиною переїхав до тимчасово окупованого півострова та вступив до лав незаконного збройного формування рф, повідомили в СБУ.

"Починаючи з 2014 року, приймав активну участь у бойових діях проти України на боці терористичної організації «днр». Після початку повномасштабного вторгнення в Україну підписав контракт з ПВК «Вагнер» та отримав позивний «Якут». У складі російського окупаційного угруповання брав участь у бойових діях проти українських військ на Донецькому напрямку", – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, будучи ідейним «путінистом», бойовик відрізнявся особливою жорстокістю по відношенню до українських військових та цивільних громадян. Приймав активну участь у штурмах бойових позицій підрозділів ЗСУ на східному фронті.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили бойовику підозру за ч.2 ст. 111 КК України.

Розслідування проводили контррозвідники Управління СБ України в Кіровоградській області за процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури