16грудня2018

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Хабар – за виділення землі учасникам АТО: підозрюється сільський голова

КРИМІНАЛ

Хабар – за виділення землі учасникам АТО: підозрюється сільський голова

Прокуратура Кіровоградської області підозрює одного з голів сільської ради Кіровоградського району у вимаганні та отриманні п'яти тисяч гривень неправомірної вигоди, а також у підробленні офіційних документів.

i67 1Зокрема, чиновнику повідомлено про те, що він підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 366 ( видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) та ч. 3 ст. 368 (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, поінфомували в прес-службі прокуратури. 

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний вимагав та отримав зазначену суму неправомірної вигоди від представника двох учасників АТО за виділення земельних ділянок. Крім того, посадовець вніс у рішення сесії завідомо неправдиві відомості. 

Злочинні дії сільського голови викрито 27 липня 2017 року прокуратурою області спільно з Головним управлінням Національної поліції в області та за оперативного супроводу управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України. 

На час досудового розслідування підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Слідство триває.