26лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Громада Кіровоградщини отримала дев’ятнадцять тисяч боргу

КРИМІНАЛ

Громада Кіровоградщини отримала дев’ятнадцять тисяч боргу

Господарський суд Кіровоградської області задовольнив позов Новоукраїнської місцевої прокуратури щодо стягнення з ТОВ «Пріоритет» на користь держави в особі Новоукраїнської міської ради заборгованості з орендної плати за землю. 19,03 тисячі гривень боргу утворилися на кінець 2017 року.  

22 28

Згідно з матеріалами справи у 2007-му році між Новоукраїнською міською радою та ТОВ «Пріорітет» було укладено договір оренди, відповідно до умов якого Орендодавець надає, а Орендар приймає земельну ділянку площею 1,54 га, яка знаходиться в Новоукраїнці по вул. Чайковського, 12а, для обслуговування виробничої бази. 

Угодою, що діятиме 25 років моменту її реєстрації, передбачена оплата за оренду території – 4443,39 гривень в рік, із обов'язковим врахуванням цільового призначення земельної ділянки та коефіцієнтів індексації, визначених законодавством. 

Вирішуючи спір по суті, Господарський суд взяв до уваги той факт, що за юридичною адресою ТОВ «Пріоритет» фірми не виявилось, а на засіданні підприємці не направили свого представника, який міг би спростувати аргументованість вимог прокуратури. У підсумку позов було задоволено повністю, а на ТОВ «Пріоритет» окрім боргу було покладено обов’язок ще й сплатити 1,72 тисяч судового збору. 

За даними держрєстру та аналітичної системи YouControl ТОВ «Пріоритет» зареєстроване в Новоукраїнці, однак належить миколаївському підприємцю та депутату Миколаївської міської ради Олександру Шанайцю.

Загалом бізнесмену напряму чи через підпорядковані підприємства належить близько двох десятків різноманітних фірм.

http://prozoro.in.ua