28лютого2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Cправу посадовця Маловисківського відділу Держгеокадастру направлено до суду

КРИМІНАЛ

Cправу посадовця Маловисківського відділу Держгеокадастру направлено до суду

Завершено досудове розслідування щодо виконувача обов’язків начальника відділу Маловисківського району головуправління Держгеокадастру у Кіровоградській області, якого підозрюють у хабарництві.

За винагороду чиновник надав місцевому жителю в оренду під пасовища землі сільськогосподарського призначення, повідомили в прес-службі прокуратури області.

Досудове розслідування встановило, що посадовець, виконуючи обов’язки начальника відділу Маловисківського Держгеокадастру, зловживаючи службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди вчинив злочин у сфері службової діяльності. Не будучи наділеним правом підпису та передачі права оренди землі державної чи комунальної форми власності, він підписав на користь місцевого жителя договір оренди землі, згідно з умовами якого передав йому в оренду на 30 років 105,2 га земель сільськогосподарського призначення під пасовища, які розташовані на території Розсохуватської сілької ради. Окрім того, вчинив несанкціоноване втручання до автоматизованої системи  – змінив площі земельних ділянок та вніс зміни у вид користування земельної ділянки з земель сільськогосподарського призначення на випасання худоби. Своїми незаконними діями посадовець спричинив тяжкі наслідки інтересам держави 560 тис грн. 

Досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст 364, ч.1,ч.3 ст 362 КК України направлено до суду для розгляду по суті.