04червня2020

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Ситуація із безконтрольним прийомом брухту на Кіровоградщині і в Україні стає небезпечною для життя

КРИМІНАЛ

Ситуація із безконтрольним прийомом брухту на Кіровоградщині і в Україні стає небезпечною для життя

За процесуального керівництва Олександрійської місцевої прокурати завершено досудове розслідування у резонансному кримінальному провадженні відносно неповнолітнього, який за попередньою змовою з дорослим, скоїли жорстоке вбивство з корисливих мотивів.

02 8

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Досудовим слідством встановлена особлива жорстокість вчинення кримінального правопорушення: зловмисники проникли до домоволодіння потерпілого та нанесли йому численні удари руками й ногами в різні частини тіла, в тому числі – в область голови, а потім завдали ще й ножових поранень, від яких останній помер. З домоволодіння потерпілого злочинці викрали металобрухт. 

Ще один жахливий випадок стався днями у Полтаві. У відеороліку ТСН йдеться, що 70-річний дідусь у пункті прийому металобрухту дістав пістолет і тричі поцілив у приймальника. 36-річний чоловік загинув на місці. Світлини нападника показали місцеві телеканали і вже за 3 години люди впізнали свого сусіда. Пенсіонер у всьому зізнався, мовляв, приводом для розправи стала занизька ціна на брухт, який він привіз здавати.

На жаль, сьогодні ситуація із незаконним товарообігом брухту як в Україні, так і на Кіровоградщині жахлива. Метал приймають у гаражах, сараях, у дворах приватного сектору, на територіях виробничих баз та занедбаних підприємствах. Таку інформацію подає у соцмережі керівник спеціалізованої інспекції міської ради Андрій Максюта.

Крадіжки трапляються і вдень, і вночі. Злочинців ловлять і… відпускають. Норми Закону не передбачають суворого покарання за цей злочин. Тому безвідповідальність породжує нові кримінальні випадки.

Людям самостійно доводиться відшукувати власне майно та за власні кошти повертати своє.

Такий стан справ усе більше викликає занепокоєння громадян.