25березня2019

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині справу членів злочинного угрупування направили до суду

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині справу членів злочинного угрупування направили до суду

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо організатора злочинної групи, яка здійснювала незаконну організацію азартних ігор на території Кіровоградщини.

У ході досудового розслідування встановлено, що організовану злочинну групу у сфері грального бізнесу на початку лютого 2017 року утворив та очолив громадянин Російської Федерації, інформує прес-служба прокуратури Кіровоградської області. 

Крім організатора діяли ще чотири особи, які протягом восьми місяців всупереч законодавству з метою отримання прибутку здійснювали організацію грального бізнесу бізнесу на території міст Знам”янка, Світловодськ, Олександрія та Кременчука Полтавської області. Приміщення функціонували як Інтернет-клуби та місця розповсюдження державних лотерей, насправді ж там незаконно надавались послуги у сфері грального бізнесу. 

У жовтня 2017 року правоохоронні органи викрили незаконну діяльність групи. У ході проведення санкціонованих обшуків вилучено 49 системних блоків, 48 моніторів, 3 ноутбуки, гральні автомати, ключі до них, купюроприймачі, монетоприймачі, чековий термінал, покерний стіл, а також грошові кошти та документацію. 

Нині обвинувальний акт щодо організатора грального бізнесу направлено до суду для розгляду по суті. Ще раніше завершено досудове розслідування щодо інших чотирьох учасників групи. 

На майно обвинувачених накладено арешт. 

Остаточну оцінку діям усіх членів злочинного угрупування надасть суд.