25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ В’ячеслав Аброськін: Підозрювані були зовсім поруч із місцем, звідки зникла Діана Хріненко

КРИМІНАЛ

В’ячеслав Аброськін: Підозрювані були зовсім поруч із місцем, звідки зникла Діана Хріненко

24 11У справі про зникнення 16-річної Діани Хріненко на Кіровоградщині є двоє заарештованих підозрюваних.

Як розповів перший заступник глави Нацполіції України, начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін, швидше за все йдеться про умисне вбивство дівчини.

«Просто зараз ми займаємося зникненням, а це, швидше за все, умисне убивство дівчинки, Діани Хріненко в селі Суботці Кіровоградської області. На це вказують усі ознаки. Вона йшла додому, залишалося 500-600 метрів, будинок вже було видно. Дівчинка говорила по телефону з хлопцем. Раптово він почув її крик: «Я стікаю кров'ю!». І зв'язок обірвався. На пошуки піднялося все село, знайшли закривавлений телефон, вся дорога була залита кров'ю», — розповів він.

За словами Аброськіна, слідство встановило, що у 2016 році на Кіровоградщині вже зникала дівчина, яку так і не знайшли.

«У справі з Діаною в нас на сьогодні двоє підозрюваних, вони заарештовані. Ще не за вбивство, а за крадіжку в цьому ж селі, саме в цю ніч і в цей час, зовсім поруч із місцем, звідки зникла дівчинка», — розповів начальник кримінальної поліції.

Правоохоронець пояснив, що один із заарештованих — злодій Георгій П. з Кропивницького, 1985 року народження, який нещодавно вийшов на волю після відсидки саме за напад зі зґвалтуванням на дівчину. Другий — його спільник.

«Злодій обікрав хату, зніс майно під міст, подзвонив спільнику, той приїхав з Кропивницького на «Москвичі», куди і повантажили крадене. Ми їх знайшли. Є навіть деяка доказова база, що вказує на них, як на людей, що напали на дівчину, але поки про неї говорити зарано. Немає головного – дівчинку не знайдено ні живою, ні мертвою», — підсумував він.Нагадаємо,

Діана Хріненко зникла в ніч з 24 на 25 серпня. Дівчина поверталася додому з місцевої дискотеки, розмовляючи по телефону з хлопцем. За його словами розмова перервалася, потім він почув крик дівчини і слова: "Я стікаю кров'ю, подзвони батькам, я поруч".

https://www.obozrevatel.com