24січня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Мистецький спадок відомого художника перевтілився у нову архітектурну композицію в центрі Кропивницького

КУЛЬТУРА

Мистецький спадок відомого художника перевтілився у нову архітектурну композицію в центрі Кропивницького

Відсьогодні у Кропивницькому розпочали другий етап створення муралу на фасаді обласного художнього музею.

10 9

Про це повідомила директорка закладу Тетяна Ткаченко під час зустрічі організаторів та виконавців мистецького проекту із громадою вчора, 10 липня. 

«Із 26 червня у нашому місті стартували роботи зі створення чергового муралу. Це стало визначною подією як для нас, так і для всіх кропивничан.  Люди зупиняються, фотографують, роблять селфі. І ми радіємо, що змогли це зробити, адже ідея проекту виношувалася два роки», – зазначила керівниця.

Як уже повідомляли, окрім архітектурних композицій до муралу «Прогулянка по Дворцовій» увійдуть фрагменти картин відомого художника Кропивницького Андрія Ліпатова, дозвіл на використання яких із радістю надала його родина.

Працює над проектом команда, яка вже багато років своєю майстерністю робить міста України яскравішими та привабливішими.

10 12

Художників «UT ART STUDIO»  Максим Калмиков, Андрій Ковтунович, Володимир Завгородній та Ярослав Вдовенко обрали серед багатьох інших претендентів. Саме їм довірив проект, який стане подарунком для міста від його родини, ініціатор створення муралу, народний депутат України Костянтин Яриніч.

«До цієї величезної роботи долучилися дуже багато людей, які навіть не знають що вони в цьому задіяні, і я вдячний їм. Адже це центр міста, історична будівля, і нам хотілося, щоб усе було виконано на найвищому рівні. Я впевнений, що ми йдемо правильним шляхом і нам удасться  реалізувати  цей амбітний проект, на який будуть дивитися і насолоджуватися ним не тільки містяни, а і гості Кропивницького. І, звісно, велике дякую Андрію Ліпатову за те, що він залишив нам такий спадок», – наголосив меценат.

10 10

Він також проінформував, що проект не закінчиться лише написанням муралу. У перспективі – створення поруч ландшафтної зони, яка має завершити повну композицію. Із цією пропозицією народний обранець планує звернутися до керівництва міста, аби разом зробити у Кропивницькому справжній мистецький куточок.

10 11