09липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Дієва громадська організація Кропивницького довела, що може займається далеко не жіночими справами (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Дієва громадська організація Кропивницького довела, що може займається далеко не жіночими справами (ФОТО)

Вчора, 15 листопада, громадська організація «Асоціація жінок України ДІЯ. Кропивницький» у колі однодумців відсвяткували свою другу річницю.

15 16

Про активну громадську позицію та дієві вчинки цих кропивничанок неодноразово писали і розповідали. Саме завдяки їхній підтримці в обласну центрі з’явилися дитячий майданчик для дітей-інвалідів, пам’ятна дошка меценатці Ганні Дмитрян, саме вони підтримували наших полонених моряків, а нещодавно з їхньою допомогою у місті з’явився багатофунціональний громадський простір KropHub та ще багато чого.

15 14

15 15

«Нам 2 роки. 2 роки вже діє "Дія" у Кропивницькому, 2 роки збираємо на каву дієвих, креативних жінок, допомогаємо, вчимось, реалізовуємо проекти, проводимо заходи. Завдяки нашим надійним друзям-партнерам у нас це зазаичай виходить краще, ніж ми плануємо! Величезна дяка усім, хто долучається, вболіває, рухає нас вперед!»,йдеться на офіційній сторінці організації.

15 17

15 13