13червня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому відбулася творча зустріч із письменниками з Волині (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому відбулася творча зустріч із письменниками з Волині (ФОТО)

2019 11 28 19 19 40 471

У четвер, 28 листопада, у літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулася творча зустріч з відомими українськими письменниками лауреатами багатьох літературних премій  та переможцями літературних конкурсівВолодимиром Лисом та Надією Гуменюк.   

2019 11 28 19 19 59 786

Гостей із Волині  представляли співробітниця музею, поетеса Антоніна Корінь та керівник обласного осередку Національної спілки письменників України Василь Бондар.

2019 11 28 19 18 00 166Присутнім школярам ліцею «Сокіл», студентам, музейникам, письменникам, журналістам та поціновувачам художнього слова автор романів «Острів Сильвестра», «Століття Якова» Володимир Лис та його дружина – авторка романів «Вересові меди», «Корона на одну ніч» Надія Гуменюк розповіли про секрети письменницької праці й провели автограф-сесію.

Відповіли на запитання своїх читачів. Зокрема, відповідаючи на одне з них, Володимир Лис, відомий в Україні ще й як народний синоптик, запевнив, що протягом останніх дев’яти років не повертався до свого колишнього хобі.

Директор літературно-меморіального музею Лариса Хосяінова подякувала Володимиру Лису й Надії Гуменюк за зустріч і подарувала гостям добірку друкованих видань, присвячених життю та творчості Івана Карпенка-Карого.

Федір Шепель,

фото автора