24лютого2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Молодь Кропивницького вступила в дискусію з очільником міста

КУЛЬТУРА

Молодь Кропивницького вступила в дискусію з очільником міста

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів комунікативну зустріч з активною молоддю міста у неформальній обстановці.

07 7

Юнаки та дівчата виявились надзвичайно активними. Вони дискутували з очільником обласного центру, пропонували низку цікавих ідей, які варто було б втілити в життя у Кропивницькому, аби зробити його ще кращим та комфортнішим для мешканців.

07 9

Серед пропозицій молоді – проекти розвитку туристичної привабливості міста, реалізація мрії створити потужну молодіжну волонтерську організацію. Учасники зустрічі запропонували навіть проєкт реконструкції площі Героїв Майдану. Турбує молодь і відсутність в місті належно облаштованого молодіжного простору.

Андрій Райкович запевнив, що міська влада вже запланувала створення нового молодіжного осередку. Місце, де молодь могла б збиратися, спілкуватися та проводити різноманітні заходи міський голова пропонує відкрити у капітально відремонтованому і реконструйованому сучасному ЦНАПІ, який вже цього року здадуть в експлуатацію.

07 8

«Добре, що ми вийшли на формат таких зустрічей, треба їх продовжувати, аби не втратити довіру одне одного. Майбутнє за вами, вам жити в цьому місті, розвивати його, тож будемо будувати Кропивницький разом», – відзначив під час зустрічі Андрій Райкович.

Громадська лідерка Ірина Ткаченко запропонувала наполегливо реалізовувати в обласному центрі ідею безпечного міста. Разом з однодумцями вони виготовляють світловідбивачі.

«Ми бачимо відремонтовані дороги, позитивні зрушення в місті, і хочемо запропонувати власні ідеї. Ми готові до співпраці, залучайте нас», – наголосила активістка.