КУЛЬТУРА
У Кропивницькому представили нову книгу Романа Любарського «Вертоград багатоцвітний» (ФОТО)
- Останнє оновлення: 22 лютого 2020
У п’ятницю, 21 лютого, у міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулась презентація нової поетичної книги літератора Романа Любарського «Вертоград багатоцвітний».

"Дев’ята книга письменника-земляка наповнена громадянською та інтимною лірикою, перекладами та переспівами поезії авторів зі світовими іменами. Зокрема, й таких наших земляків, як Дон-Амінадо та Арсен Тарковський. Привертають до себе увагу україномовні переспіви китайських та японських класиків", – поділилася враженнями директор музею Лариса Хосяінова, котра й провела творчу зустріч.
У ході зустрічі автор натхненно декламував свої твори. Розповідав про найближчі плани.
Присутні літератори, колеги й друзі, зокрема, – Микола Сухомлин, Василь Бондар, Павло Чорний, Антоніна Корінь, один з меценатів-очільник вірменської громади Тігран Хачатрян та інші, – привітали Романа Любарського, висловили позитивні міркування щодо його творчості, поділилися спогадами.
Доповнила презентацію музейна книжково-ілюстративна виставка книг, альманахів і журналів, виданих в Україні та за кордоном, а також відзнак, отриманих паном Романом після участі у різних творчих конкурсах.
Прозвучали пісні на вірші Романа Любарського.
Збірка «Вертоград багатоцвітний» з’явилася завдяки кропивницькому видавцеві Віктору Лисенку.
Цікаво, що захід було органічно приурочено відразу двом святам: офіційному Міжнародному дню рідної мови та неофіційному Дню жіночого щастя.


Федір Шепель,
фото автора
