08квітня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Нова концепція регіонального мовлення Кіровоградщини: два варіанти розвитку подій (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Нова концепція регіонального мовлення Кіровоградщини: два варіанти розвитку подій (ФОТО)

Учора, 26 лютого, біля приміщення Кропивницької філії Суспільного пройшла акція щодо протидії впровадження нової концепції регіонального мовлення.

27 18

27 22

«Місцеве радіо та телебачення потрібні нашому регіону, і ми хочемо донести цю позицію до київського керівництва. Нова концепція може призвести до скорочення часу трансляції місцевих філій. Ми – проти цього, адже навпаки прагнемо його збільшення, оскільки у нас в області є про що і кого інформувати», – розповіла про своє бачення ситуації організаторка акції Олена Горобець.

27 23

Невдоволення діями загального керівництва Суспільного виказували також деякі працівники Кіровоградської філії, представники профспілки, місцеві активісти, журналісти та депутати, котрі прийшли підтримати тих, кого щодня бачать на екранах телевізорів і чують із радіоприймачів.

27 21

27 20

Водночас, коментуючи ситуацію, що склалася, продюсерка Суспільного Кіровоградщини Олена Кваша висловила власну думку щодо нововведень на UA: Кропивницький.

«Ми поважаємо кожного члена нашого колективу, маємо діалог і шукаємо конструктив у роботі. Ще раз зазначу, що підстав говорити про скорочення регіонального контенту нема. Зміниться принцип виробництва – філії більше працюватимуть спільно, підсилять одна одну. Ми виготовлятимемо міжрегіональні проєкти, спецпроєкти, спільне ранкове шоу, прямоефірний інформаційно-аналітичний контент. Крім цього, починає роботу окрема діджитал-команда UA: Кропивницький. Глядачі й слухачі вже з наступного сезону побачать суттєве збільшення регіональних програм в ефірі», – зазначила Олена Кваша.

27 19