19вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому відбулася зустріч із французьким співаком Полем Манондізом (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому відбулася зустріч із французьким співаком Полем Манондізом (ФОТО)

2020 03 03 17 57 02 875

Минулого вівторка, 3 березня, відвідувачі відділу мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського мали нагоду зустрітися з французько-українським співаком Полем Манондізом.

2020 03 03 17 57 56 992Співак, котрий в обласній філармонії у ці дні виступає в концертній програмі «Зачаровані коханням», охоче розповів про власний життєвий та творчий шлях. Поль, котрий має французькі, італійські та голландські корені, уже кілька років проживає в Україні, виконує пісні не тільки французькою, італійською, але й, насамперед, українською мовою. З осені 2017 року є солістом Всеукраїнського туру «Моцарт. Рок-опера», де виконує роль Леопольда Моцарта. Нещодавно вийшов його альбом «Мій рай». А наприкінці минулого року Поль Манондіз став учасником національного відбору Всеукраїнського талант-шоу «X-Фактор». Наразі митець мріє про виступи у себе на Батьківщині. У Франції.

До речі, два роки тому він уже побував у Кропивницькому на Травневих музичних зустрічах. Йому сподобалася акустика зали обласної філармонії, а також інтелігентні, щирі та відкриті глядачі, котрі прийшли тоді на концерт. Цікаво, що навіть одна з пісень із його репертуару – «Лелеки» – народилася саме в місті на Інгулі. Її автори – незабутній Гарій Войченко та Богдан Кравченко.

Захід, який пройшов у формі жвавої зацікавленої мистецької бесіди, в ході якої звучала українська й французька мови, модерувала очільниця згаданого відділу Світлана Ушакова.

Бібліотекарі спеціально для співака провели екскурсію відділом рідкісних та цінних видань. 

Федір Шепель,

фото автора