18вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині стартувала «Театральна весна» (ФОТО)

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині стартувала «Театральна весна» (ФОТО)

Днями на сцені Кропивницького районного Будинку культури розпочався обласний огляд-конкурс аматорських театральних колективів «Театральна весна Кіровоградщини», у якому візьмуть участь більше 30 колективів, 12 з яких – сільські.

 20 03 89

Зустрічати «Театральну весну» готувалися всі: і фахівці обласного Центру народної творчості, і працівники клубного закладу. У фоє була розміщена фотовиставка, облаштована фотозона, гостей зустрічали не тільки гарячим чаєм зі смаколиками, а й запальними піснями від народного аматорського фольклорного колективу «Ексампейя» Кропивницького РБК. Про це інформують на сторінці Кіровоградського обласного Центру народної творчості у Фейсбуці.

20 03 84

Глядачі щораз вітали театральні  колективи щирими оплесками, а ті, в свою чергу, вражали оригінальністю образів, чудовою акторською грою та дотепним гумором.

20 03 86

20 03 88

20 03 87

20 03 85

«Незабутні враження залишилися після першого етапу «Театральної весни». Молоді обличчя, захоплююча гра акторів, режисерські знахідки, оригінальна сценографія – все це говорить про те, що аматорське театральне мистецтво на Кіровоградщині розвивається й певними кроками йде у майбутнє», – відзначила голова журі, артистка драми, провідний майстер сцени Інна Дорошенко.

20 03 83

Після перегляду вистав на учасників театральних колективів та глядачів очікував приємний сюрприз – майстер-клас від члена журі, художнього керівника БК «Авіатор» Кіровоградської льотної академії НАУ Миколи Барабулі. А режисери-аматори отримали методичні поради та рекомендації від членів журі – провідних акторок Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького, заслужених артисток України Валентини Литвиненко та Вікторії Майстренко.

20 03 82

На Кіровоградщині «Театральна весна» набирає обертів. 10 березня її очікують в селищі міського типу Олександрівка.