19вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому визначили переможця обласної премії імені Якова Паученка (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому визначили переможця обласної премії імені Якова Паученка (ФОТО)

Голова обласної ради, голова конкурсної комісії Олександр Чорноіваненко провів підсумкове засідання конкурсної комісії з присудження обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка.

20 03 131 

Члени конкурсної комісії мали можливість ознайомитися з об'єктами (творами), які висувалися на здобуття премії, під час виставки, що відкрилася 20 лютого 2020 року у приміщенні художньо-меморіального музею О.О. Осмьоркіна, інформують на сайті облради.

За результатами таємного голосування у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» переконливу перемогу отримали монументальні панно в техніці мозаїки: «Старий Заповіт», «Хрещення Київської Русі», триптих «Іоанн Хреститель», «Покрова Пресвята Богородиця» та «Свята Праведна Єлисавета» 2017-2018 років виконання на території Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці в місті Кропивницькому.

20 03 132

Автор: Олександр Кривко – художник, викладач комунального закладу «Художня школа імені О.О.Осмьоркіна міста Кропивницького», голова Архітектурно-будівельного відділу Кіровоградської єпархії УПЦ, клірик храму Святителя Миколая Чудотворця.

У номінації «Геральдика та вексилологія» переможця не визначено, оскільки конкурсанти набрали однакову кількість голосів.

Про дату і місце вручення обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка за 2019 рік буде поінформовано додатково.