19вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА І фотоконкурс на додачу: у Кропивницькому керівники асоціації «Велокроп» заявили про амбітні плани

КУЛЬТУРА

І фотоконкурс на додачу: у Кропивницькому керівники асоціації «Велокроп» заявили про амбітні плани

Учора, 12 березня, пройшла перша пресконференція керівництва новоствореної громадської організації – асоціації «Велокроп».

13 1

Мова йшла про те, що велолюбителі міста, які протягом останнього року провели чимало спільних цікавих і корисних для міста заходів, нарешті офіційно юридично зареєстрували асоціацію «Велокроп».

Про досягнення та плани організації присутнім розповів керівник «Велокропу» Андрій Паливода. Він презентував новий проєкт «ВелоМандри», що спрямований на залучення людей до туризму. Скажімо, у планах асоціації провести навесні та восени акцію «РоверНіч». Минулого року така акція – у форматі нічних велосипедних покатеньок, – відбулася вперше і була дуже успішною.

Планують також щомісячні велосипедні пікніки, які влаштовуватиме громадське об’єднання «Велокроп». 

Зупинився Андрій Паливода  і на щотижневих заходах у теплу пору року: щовівторка покатеньки для новачків, по четвергах – лайт прогулянки на невеликі відстані, а щонеділі – у форматі велотуризму.

А ще в обласному центрі проведуть особливий фотоконкурс, який покаже всі принади мандрівок на роверах.

"Світлини прйматимемо до 1 квітня. Тому у всіх велолюбителів є можливість знайти цікаві фото у своїх архівах, або зробити нові знімки. Мета – показати унікальні місця області, до яких можна дістатися винятково на велосипеді. Конкурс такого формату в Україні ще не проводили", – зазначив організатор конкурсу Микола Дяченко.

Детальну інформацію можна дізнатися за посиланням.

Аби долучитися до велопокатань, необхідно слідкувати на анонсами на сторінці "Велокроп" у фейсбуці.