КУЛЬТУРА
Кропивницький: фотовиставка Олександра Коломинова (ФОТО)
- Останнє оновлення: 13 липня 2020

Минулої неділі, 12 липня, в міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відкрили виставку відомого фоторепортера, телеоператора й фотохудожника Олександра Коломинова «Все було ніби вчора: не старіє Чечора…Музейними околицями».

Поетичні слова щодо одного з давніх куточків Кропивницького, де знаходиться і сам музей, запропонувала його співробітниця Антоніна Корінь.

Модератором заходу виступила очільниця літературно-меморіального музею Лариса Хосяінова. Почергово вона надавала можливість виступити керівниці місцевого видавництва, в книгах якого публікувалися світлини Олександра Коломинова, Тамарі Саміляк. Голові обласного осередку Національної спілки журналістів України Петрові Мельнику. Поетесі Антоніні Корінь. Художнику Андрію Надєждіну та іншим.

Звучали чудові пісні, – зокрема на слова Миколи Голованова, – у виконанні дуету з Завадівки «Паралелі» та інших бардів-виконавців. Сонце, яке заходило, міняло кількість відблисків на фотографіях виставки, експонованих на літньому майданчику.

Додамо, що фотовиставка присвячена міжнародному дню фотографа. Приурочена вона 25-річчю літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого.


Федір Шепель,
фото автора
