10серпня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Названо ім’я цьогорічного переможця міської премії фотохудожників Кропивницького (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Названо ім’я цьогорічного переможця міської премії фотохудожників Кропивницького (ФОТО)

27755 1200x800 2

У міській раді Кропивницького визначили переможця міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака.

27762 1200x800 2

Засідання конкурсної комісії на здобуття премії провели під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

"Премія за майстерність у царині фотомистецтва вручатиметься у Кропивницькому вдруге,а тому на плечах членів теперішнього складу комісії висока відповідальність, щоб конкурс мав статус престижного, не знівелював себе, сприяв популяризації нашого міста, був потужним стимулом для фотохудожників презентувати Кропивницький, його історію, архітектуру, культуру на теренах України і за її межами",  – зазначив очільник депутатськоо корпусу.

У другому міському конкурсі фотомистецтва взяли участь четверо майстрів об’єктива. Редакція вісника міської ради Кропивницького «Вечірня газета» делегувала для участі у творчому змаганні власного фото кора Олександра Шулешка. Національну спілку фотохудожників України представляв голова обласної організації Олег Шрамко. Серйозну конкуренцію їм створили фотограф – волонтер цікавого проєкту «Баба Єлька», позаштатний кореспондент «Нової газети» Олександр Майоров і фотограф та дизайнер рекламної агенції «Антураж А» Сергій Марущак.

За результатами голосування, перемогу з перевагою в один голос і звання лауреата  міської премії фотохудожників імені Василя Ковпака у 2020 році здобув Олександр Шулешко.

Вручення диплома переможця і грошової частини премії відбудеться під час чергового сесійного засідання міської ради Кропивницького.

27754 1200x800 2

          Читайте також: Кропивницький: у літературно-меморіальному музеї відкрили виставку, присвячену Винниченку

Кропивничанина Олега Бондаря відзначили як фіналіста  міжнародної літературної премії «Коронація слова» 

Нові сенси: театральний фестиваль на Кіровоградщині триватиме п’ять днів