13червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека приймає привітання (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека приймає привітання (ФОТО)

331319998 937017144379902 2137608156488863930 n

Майже 40 тисяч користувачів відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку імені Чижевського впродовж 2022 року.

Про це зазначила директор Валентина Животовська під час урочистостей до 124-річчя з дня заснування закладу сьогодні, 15 лютого.

«Лише за минулий рік більше 38 тисяч користувачів 177 тисяч раз відвідали нашу бібліотеку. Ми провели понад дві тисячі публічних заходів, не враховуючи книжкових виставок та оглядів. Сьогодні бібліотека – це сучасний простір і для дітей, і для дорослих. Лише з останніх реалізованих проєктів, спільно з волонтерськими організаціями, нам вдалося створити найпростіше укриття, дитячу точку «Спільно», освітній простір «ChromJunior», – розповіла Валентина Животовська.

З річницею заснування бібліотеки колектив привітав перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк та голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Коваленко.

«Дякую колективу бібліотеки, який незважаючи на складні часи - війну, ковід, залишається активним учасником громадського життя області. Від голови обласної ради, депутатів прийміть вітання з річницею заснування. Бажаю залишатися такими ж працелюбними, активними та ініціативними», - звернувся Юрій Семенюк.

Як уже повідомлялося, обласна універсальна наукова бібліотека імені Чижевського відкрила освітній прості «ChromJunior», де навчають дітей основам програмування та кодування на сучасних хромбуках.