21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кольоровий всесвіт Людмили Кривенко презентували в науковій книгозбірні (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кольоровий всесвіт Людмили Кривенко презентували в науковій книгозбірні (ФОТО)

kolvsesvit1

У відділі мистецтв обласної книгозбірні калейдоскопом кольорів відкрилась художня виставка майстрині Людмили Кривенко.

kolvsesvit

Така улюблена і очікувана містерія порадувала відвідувачів та гостей  новими витворами  з арт-квілту, крейзі, клаптикового шитва та художнього стеблування. Також були представлені роботи, які вже встигли полюбити поціновувачі творчості цієї самобутньої і позитивної художниці клаптикового мистецтва.

37  картин наповнили мистецьку залу світлом та затишком кольорової гармонії. Безліч теплих і щирих слів лунало в цей день на адресу Людмили Іванівни від колег-майстринь Людмили Чистякової та Ірини Кудревич, меценатки Ірини Саєнко, музейників Ганни Осіпової, Віти Чернової та Павла Рибалка, видавчині Тамари Саміляк. Осінні хризантеми наповнювали залу своїм терпким і свіжим ароматом.

kolvsesvit2

За доброю традицією мисткиня приготувала до 50 подарункових сюрпризів – розіграш картин, шоперів,  ланч-матів, ляльок-мотанок, сумок, прихваток, серветок. Атмосфера позитиву та радості захопила всіх присутніх на відкритті виставки.

Картини, «написані» клаптиками яскравої тканини, вважаються досить молодим рукоділлям, що  знаходиться на кордоні між декоративно-ужитковим та образотворчим мистецтвом. Твори Людмили Кривенко – це живопис, виконаний особливим «фарбами». Це картини, які запрошують  глядача у свій світ, наповнений сонцем та морем, весняним дощем та оксамитом квіткових бутонів, запахом яблук та полуденного різнотрав'я. Кожна з них неповторна, адже створена серцем, душею і великим талантом пані Людмили.

kolvsesvit3

kolvsesvit7

Читайте також: Зелені скарби Кіровоградщини: кропивницькі музейники запрошують на виставку