20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА «Номенклатурний декамерон» автора з Кропивницького тричі відзначили на конкурсі «DNIPRO-BOOK-FEST»

КУЛЬТУРА

«Номенклатурний декамерон» автора з Кропивницького тричі відзначили на конкурсі «DNIPRO-BOOK-FEST»

6 вересня в  Дніпровській центральній міській бібліотеці відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». У ній узяли участь понад півсотні авторів з усієї країни. 

IMG 4906

Серед відзначених – і «Номенклатурний декамерон» кропивничанина Валерія М'ятовича. Його відзначено тричі: в номінаціях «прозові твори» (романи, повісті) та «дизайн обкладинки» (визнано найкращою), а також названо найпопулярнішою книжкою конкурсу.

IMG 4894«За умовами конкурсу, – розповів Валерій М'ятович, – твори приймалися до травня. В бібліотеці було оформлено спеціальний стенд, де відвідувачі протягом чотирьох місяців могли самостійно обирати доробок автора для читання. Виявилося, що мій «Декамерон» користувався найбільшою популярністю, і це неабияк мене потішило».

На запитання, чи працює автор над новою книгою, він відповів: 

«Так. Мені хочеться якнайшвидше закінчити другу книгу, бо вона не дає мені спати. Я пишу тільки вдосвіта, тому прокидаюся дуже рано. Цього разу моїми героями стали журналісти і чиновники. Зрозуміло, що вигадувати їх мені не довелося – свого  часу я з ними працював. Хоча це не калька, а взято лише окремі їхні риси й епізоди з їхнього життя».