20лютого2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивничани стають видимими на дорозі — як у місті дбають про безпеку (ФОТО)

ОСВІТА

Кропивничани стають видимими на дорозі — як у місті дбають про безпеку (ФОТО)

Громадська організація “Агенція сталого розвитку “Хмарочос” у співпраці з патрульною поліцією Кіровоградської області майже півроку тому розпочала проект “Будь видимим”. В його рамках волонтери та правоохоронці розповідають дітям та їхнім батькам про важливість бути видимим на дорозі чи пішохідному переході у темний час. 

26265

26264

Нещодавно директорка “Агенції сталого розвитку “Хмарочос” Ірина Ткаченко розповіла на сторінці у Фейсбук про відкриття майстерень з виготовлення світловідбиваючих брелків.

“Цю ідею я позиціоную як приклад проекту, що поширює дуже важливі безпекові практики.Молодь — активна спільнота міста, і тема безпеки має бути в пріоритеті для них. Участь у заходах не тільки просвітницька. Їх мета — зібрати команду для підготовки проекту від молоді у партнерстві з владою на участю у національному конкурсі. Я спробувала показати, що ідеї проектів, які б робили місто комфортним, привабливим для молоді, є простими — безпечне місто, на мою думку, це один з аргументів, аби молодь хотіла жити в ньому”, — розповідає Ірина Ткаченко.

26269

ГО разом із патрульними провели декілька майстерень, зокрема у гімназії ім.Тараса Шевченка та ЗОШ №10. 

“Це дуже захоплююча, творча та потрібна справа. Зараз темніє рано, діти відвідують різні гуртки, повертаються пізно, а такі маленькі обереги-світлячки, прикріплені на рюкзак чи верхній одяг, допомагатимуть їм стати більш видимими у темну пору. А найприємніше те, що ці обереги створені власноруч”, — діляться враженнями вчителі ЗОШ №10 на своїй сторінці у Фейсбук

 

26266

26267

26268

Довідково: проект "Будь видимим" впроваджується Агенція сталого розвитку "Хмарочос" у партнерстві з Патрульна поліція Кіровоградської області за підтримки Інноваційного фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP Police Training Assistance Project - PTAP), що реалізовується в Україні компанією "Агрітім Канада Консалтинг Лтд" за фінансової підтримки уряду Канади.реалізовується в Україні компанією "Агрітім Канада Консалтинг Лтд" за фінансової підтримки уряду Канади.

Фото взяти зі сторінки ГО "Агенція сталого розвитку "Хмарочос".