24квітня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Підприємців Кропивницького запрошують до участі у бізнес-турнірі

ОСВІТА

Підприємців Кропивницького запрошують до участі у бізнес-турнірі

У Кропивницькому розпочалася реєстрація учасників Ліги акул бізнесу в рамках проведення ІV Міського бізнес-турніру «Стратегія фірми. Кропивницький-2018».

До участі в турнірі запрошуються підприємці, працівники підприємств та бізнес-організацій міста Кропивницького. 

Цей турнір дозволить бізнесменам-практикам порівняти власне  робоче місце в реальному бізнес-середовищі з кріслом директора нового віртуального підприємства, переконані організатори турніру. 

За умовами ліги, всім учасникам надається тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку у середовищі комп'ютерної програми-бізнес-симуляції ViAL+ . 

05 1

«Ми закликаємо підприємців долучитися до цієї бізнес-гри. У нас дуже багато підприємств, керівникам яких важливо буде звернути увагу на своїх підлеглих. І якраз симуляція Vial+ допоможе випробувати фахівців, що працюють на підприємстві. У свою чергу, працівники також дізнаються про власний  рейтинг та зможуть оцінити власні результати, як фахівці», – звернулася до представників бізнесу з пропозицією приєднатися до турніру начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Офіційна сторінка заходу: http://kint.com.ua/ua/biznes-tour-stratehiia-firmy-20/rehionalni-molodizhni-turniry/miskyi-turnir-stratehiia-firmy-kropyvnyckyi

Facebook: https://www.facebook.com/strategiya.firmi.kropyvnytskyi

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC9yxt_i4N4e4myk-2vm_7-w

http://www.kr-rada.gov.ua