22вересня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Майбутні архітектори Кропивницького оглянули кращі проекти року (ФОТО)

ОСВІТА

Майбутні архітектори Кропивницького оглянули кращі проекти року (ФОТО)

DSC04186

В обласній бібліотеці ім. Чижевського відкрито виставку-огляд робіт архітекторів України «Кращий проект року».

DSC041877

Конкурс проводять із 2003 року за ініціативи Національної спілки архітекторів. Виставку представила голова обласної організації Національної спілки архітекторів Людмила Харламова. Про це поінформував голова обкому профспілки працівників будівництва і промбудматеріалів Григорій Святун.

У перший день виставка зібрала чимало відвідувачів, які люблять помилуватися полотнами зрілих архітекторів, уже реалізованими проектами і майбутніми начерками.

Студенти Кіровоградського будівельного коледжу прийшли на виставку не як звичайні глядачі – вони її споглядали з точки зору майже професіоналів, кожну роботу звіряли із своїми знаннями, баченням майбутнього об'єкту на папері і мріями.

«Бібліотека ім. Чижевського – це своєрідна мистецька мека, особливо для студентів-архітекторів. Ми тут і виставляємо роботи студентів – це для них досить престижно, і вчимося на тих полотнах, які презентує заклад. Сподіваємося, що з часом у рядочку відомих архітекторів будуть імена і наших випускників», – зазначила заступниця директора будівельного коледжу Інна Чернишова.

Своїми враженнями від побаченого поділилися і студенти.

«Для нас ця виставка є гарною нагодою подивитися багато цікавого, знайти нові ідеї, які зможемо втілити у своїх курсових проектах і у майбутньому зробити щось корисне для нашого міста», – зауважила Ірена Голофаєва.

«Мрію після закінчення коледжу продовжити навчання у виші, тому перегляд виставки для мене дуже важливий. Тут багато прикладів архітектурних робіт, побачила багато об'єктів, яких ніколи раніше не зустрічала», – наголосила Тетяна Шмига.

«Я уже закінчую навчання в коледжі, вважаю, що готовий до самостійної роботи. З радістю переглянув проекти відомих архітекторів. Я уже виділив для себе проект – храму, він незвичний і яскравий», – підкреслив Максим Фіркало.

DSC04195679

Фото – звідси