21серпня2019

ГОЛОВНА ОСВІТА Скандал у виші: керівництво Кіровоградщини вимагає покарати тих, хто бачать перед очима лише доларові купюри

ОСВІТА

Скандал у виші: керівництво Кіровоградщини вимагає покарати тих, хто бачать перед очима лише доларові купюри

12 4Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко прокоментував події довкола філії Донецького Національного медичного університету у Кропивницькому.

«Декілька років тому ми з величезним задоволенням прихистили університет у обласному центрі, надали технічні можливості, і, якби знову стояв вибір, чи потрібно це робити, абсолютно ствердно сказав би, так - потрібно. Адже, роблячи такі кроки, ми мали єдину мету – отримати ще більше лікарів, яких в області не вистачає. Прикро, що у декого були інші цілі, розбіжні з прагненням обласної та міської влади. Хтось передбачав, що створить собі можливість, щоб «нагріти руки»,  – наголосив Сергій Кузьменко.

Звертаючись до правоохоронних органів керівник області закликав «раз і на завжди дати по руках людям, які не розуміють, що таке інтерес країни, її імідж, честь і совість, а бачать перед очима лише доларові купюри».

«Цьому потрібно покласти край. Не моя справа розслідувати, хто, кому, що перераховував і хто, куди кошти не доплатив. Для цього є правоохоронна система. Тому прошу негайно дати оцінку подіям в університеті. Злодії мають знаходитись у в’язниці, а люди, які прийняли рішення пов'язати з Україною студентські роки повинні отримати бажану освіту», – дав доручення очільник області. 

http://www.kr-admin.gov.ua