26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Студенти-переможці конкурсу кропивницького університету повернулися із Карпат

ОСВІТА

Студенти-переможці конкурсу кропивницького університету повернулися із Карпат

Переможці конкурсу, оголошеного у листопаді минулого року  для студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, повернулися із незабутньої подорожі.

11 result

Про це йдеться на сайті закладу.

12 result

«До міжнародного Дня студента, в університеті пройшов огляд-конкурс на кращий гуртожиток/блок/кімнату. Кожен, хто брав участь, намагався обрати найкреативнішу ідею та показати себе з якомога оригінальнішого боку. Перемогу здобули: 3-Г блок факультету філології та журналістики, 8-Б блок факультету іноземних мов, а також мешканці кімнат, у яких проживають студенти факультету педагогіки та психології й мистецького факультету. Головним призом стала подорож до Карпат», - йдеться у інформації.

13 result

Кожен з переможців під час відпочинку знайшов для себе щось цікаве та корисне.

Когось захопила неймовірна краса гірських річок та водоспадів, які хлюпотіли своєю стрімкою течією прямісінько під вікнами пансіонату. 

Поціновувачі традиційних страв та справжнього українського інтер'єру мали можливість скуштувати різноманітні смаколики місцевої кухні.

16 result

Студенти дуже вдячні  адміністрації університету та профкому за організацію дійства такого масштабу та з нетерпінням чекають на наступний конкурс.