26травня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому розробили ексклюзивний дизайн нагрудного знаку для студентів та викладачів технічного університету

ОСВІТА

У Кропивницькому розробили ексклюзивний дизайн нагрудного знаку для студентів та викладачів технічного університету

07 4Студенти, випускники різних років, викладачі та співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету отримали можливість стати володарями оригінального значка свого навчального закладу.

Про це повідомляє офіційний сайт закладу.

У жовтні минулого року в університеті було оголошено творчий конкур на розробку значка (нагрудного знаку) навчального закладу. Свої пропозиції подали студенти, викладачі та співробітники університету. 

Загалом конкурсна комісія, очолювана ректором ЦНТУ, професором Михайлом Черноволом, розглянула майже 25 ескізів та варіантів значка. Крім цього, робоча група вивчала досвід інших університетів та приклади значків установ та організацій.У січні 2019 року був розроблений підсумковий ескіз.

Основними символами нагрудного знаку Центральноукраїнського національного технічного університету обрано шестерню і колоски пшениці, які символізують технічний профіль навчального закладу загалом і сільськогосподарські спеціальності зокрема, а також символізують історичне коріння університету: машинобудування та аграрну галузь. В центральній частині значка міститься абревіатура навчального закладу та книга – символ знань.

Аби придбати нагрудний знак, необхідно звернутися до ГО «Спілка випускників Кіровоградського національного технічного університету» (кабінет 222, І корпус університету) або за телефоном (0522) 390-501.